Kredyty i pożyczki

Kredyt hipoteczny Raiffeisen PolbankW trosce w czas naszych Klientów zapewniamy możliwość spotkania w dogodnym dla naszego Klienta miejscu, ustalonym podczas rozmowy telefonicznej.

Doradztwo kredytowe jest całkowicie bezpłatne. Warto skorzystać z naszej pomocy i oszczędzić czas oraz pieniądze (z tytułu nietrafionego wyboru).

Kredyt hipoteczny

– jeżeli myślisz o zakupie mieszkania, budowie domu.

Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie np. pod kątem waluty kredytu, rodzaju rat (malejące/stałe) itp. Sprawdzimy także inne warunki, jak np. prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu.

Zwrócimy uwagę w przypadku kredytów walutowych na tzw. spread, który w niektórych bankach jest nawet dwa razy większy od optymalnej oferty. Podpowiemy, czy warto jest spłacać kredyt walutowy w walucie obcej.

Kredyt gotówkowy

– jeżeli potrzebujesz szybko gotówki na dowolny cel

Pożyczka gotówkowa to najszybsze obecnie rozwiązanie pod kątem pozyskania środków przeznaczonych na dowolny cel. Różnice w oprocentowaniu sięgają nawet 100%. Zobacz, w jaki sposób można najlepiej i najszybciej pozyskać środki finansowe.

Kredyt konsolidacyjny

– jeżeli posiadasz kilka kredytów i chciałbyś zmniejszyć wysokość raty, nawet o 50%.

W wielu sytuacjach możliwe jest obniżenie miesięcznych zobowiązań nawet o ponad 50%. Zobacz, jakie warunki należy spełnić.

Pożyczka hipoteczna

– doskonałe rozwiązanie na pozyskanie dużych ilości środków pod zastaw nieruchomości.

Idealny sposób finansowania np. inwestycji w Twojej firmie. Zastawiasz nieruchomość, a pozyskane z pożyczki środki inwestujesz w rozwój swojej firmy. Sprawdź warunki.

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

Kredyty i pożyczki Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top