O firmie

Dynamiczne zmiany, jakie zaszły w ostatnich latach na rynku, sprawiają, że nie ma czasu na rutynę.

Z drugiej strony wiem, na podstawie własnych doświadczeń, jak trudno wybrać np. właściwy kredyt hipoteczny na budowę domu. Banków jest kilkadziesiąt na rynku. Każdy z nich oferuje kredyty w co najmniej kilkunastu wariantach – złotówkowe, walutowe, ze stałymi ratami, z malejącymi, na okres 20, 30 czy nawet 40 lat. Jeżeli dodamy do tego fakt, że oferta w ramach jednego tylko banku może się kilka razy zmienić w ciągu miesiąca nic dziwnego, że wybór właściwego kredytu jest bardzo utrudniony.

Jednocześnie wybierając kredyt kierujemy się praktycznie zawsze jedynie dwoma czynnikami – wysokością prowizji za jego przyznanie oraz oprocentowaniem. Takie podejście “zmusiło” banki do walki o Klienta poprzez obniżenie tych czynników … “niestety” kosztem np. wprowadzenia 3% opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu – aby na jak najdłużej związać ze sobą kredytobiorcę.

Podobne dylematy pojawiają się gdy zastanawiamy się jak wybrać optymalny produkt pod kątem oszczędzania na emeryturę czy zapewnienia środków na studia naszych dzieci. Jeżeli dodamy do tego fakt, że samo porównanie produktów nie zawsze pozwoli dokonać dobrego wyboru to stanie się zrozumiałem, dlaczego warto skorzystać na etapie analizowania ofert z pomocy osób, które znają się na finansach.

Doradca finansowy jest cały czas na bieżąco. Wie, jaki bank jest optymalnym rozwiązaniem np. dla osoby dobrze zarabiającej na zakup mieszkania, a jaki dla młodego małżeństwa, starającego się o pierwszy w życiu kredyt hipoteczny w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.

Serwis ma na celu przybliżać osobom szukającym informacji z zakresu finansów osobistych i firmowych tematykę finansową w sposób przystępny dla każdego.

Osoby zainteresowane zaciągnięciem kredytu hipotecznego, otarcia 3 filaru czy skorzystaniu z lokaty mogą liczyć na bezpłatną pomoc specjalistów.

Dane firmy:

SEOProfi Sebastian Miśniakiewicz

ul. Kasztanowa 50

32-082 Więckowice

NIP 795-204-39-31

Polityka prywatności

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

O firmie Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top