Kredyt hipoteczny w Getin Bank

Getin Bank logo

Zakup własnego mieszkania lub domu jednorodzinnego to marzenie wielu osób. Nie da się ukryć, iż to marzenie trudne do zrealizowania z racji dużych kosztów, jakie niejednokrotnie są związane z taką inwestycją. Do podjęcia trudów związanych z budową domu lub zakupem mieszkania może zachęcić atrakcyjny kredyt hipoteczny, a wygląda na to, że właśnie taki może zaproponować wszystkim klientom Getin Bank.

Kredyt hipoteczny w ramach programu Mieszkanie dla Młodych

Chciałbyś kredyt w CHF zamienić na PLN lub ... po prostu unieważnić umowę z bankiem?Dowiedz się więcej >

Wielu klientów może cieszyć fakt, iż kredyt hipoteczny w Getin Banku może obejmować dofinansowanie pochodzące z programu Mieszkanie dla Młodych, jeśli zdołamy się do takowego zakwalifikować. Powiększenie wkładu własnego o rozmiary rządowej dopłaty bez wątpienia zaowocuje niższymi ratami miesięcznymi. Z takiej możliwości wsparcia korzysta coraz więcej rodzin, które spełniają wymagania programu. Przede wszystkim muszą one wybrać kredyt w polskich złotych, a młodsze z małżonków nie może mieć powyżej 35 lat. Program Mieszkanie dla Młodych pozwala zaciągnąć kredyt hipoteczny na co najmniej 15 lat, a maksymalnym okresem jest 35 lat.

Chcąc uzyskać kredyt hipoteczny z dofinansowaniem w ramach programu Mieszkanie dla młodych powinniśmy udać się do dowolnego oddziału Getin Banku z dowodem osobistym, a także niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi nasze dochody. Doradcy Getin Banku są w stanie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nas pytania, a wstępne informacje o kredycie powinniśmy otrzymać „od ręki”.

Getin Bank oferuje kredyt hipoteczny EKO

Okazuje się, że duże oszczędności może przynieść zaciągnięcie kredytu hipotecznego na budowę domu energooszczędnego. Możemy wówczas liczyć na dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Poskutkuje to mniejszym zużyciem energii, a więc będziemy mogli skupić się przede wszystkim na spłacie rat kredytowych w Getin Banku. Budowy dom jednorodzinny lub kupowane mieszkanie powinno spełniać warunki programu, który pozwala na uzyskanie wspomnianej dotacji.

Getin Bank pomaga w uzyskaniu dotacji, która może opiewać nawet na kwotę 50 000 złotych i posłużyć do częściowej spłaty kredytu hipotecznego. Wysokość dotacji w przypadku domów wynosi od 30 000 do 50 000 złotych brutto. Z kolei nabywcy lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych mogą liczyć na 11 000 lub 16 000 złotych brutto.

Niezależnie od tego Getin Bank jest w stanie sfinansować nam 95% wartości nieruchomości. Kwota kredytu może objąć opłaty tj. koszty notarialne oraz opłaty pobierane przez agencję nieruchomości. Maksymalny czas zaciągnięcia kredytu hipotecznego EKO to 35 lat, a jego oprocentowanie może być zmienne lub stałe przez okres 5-10 lat.

Kredyt hipoteczny Gwarantowany w Getin Bank

Szukasz specjalisty od ubezpieczeń, który pomoże zadbać Ci o to, abyś mógł Ty i Twoja rodzina spać spokojnie?Skontaktuj się z nami >

Kredytobiorcom poczucie stabilności może dać kredyt hipoteczny Gwarantowany, który może zapewnić nam identyczną ratę kredytową przez okres 5 lub 10 lat. Przez ten czas podwyżki stóp procentowych nie będą przedmiotem naszego zainteresowania, ponieważ nie będą miały wpływu na wysokość naszych rat. Chcąc uzyskać szczegóły oferty należy udać się do oddziału Getin Banku.

Zapytaj Doradcę o tani kredyt hipoteczny w Getin Banku

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
(bezpłatnie i bez zobowiązan)


  Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

  Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

  Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

  Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać “na swoim” i cieszyć się...

  program tarcza antykryzysowa

  Tarcza antykryzysowa

  Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Scroll to top