Kredyt hipoteczny – Bank Spółdzielczy

Bank BPS

Kredyt „Mój dom” w banku BPS

Bardzo wysoko oceniany przez specjalistów z branży finansowej jest kredyt Mój Dom, a więc produkt hipoteczny znajdujący się w ofercie banku BPS. W styczniu 2014 roku kredyt hipoteczny oferowany przez Bank BPS został uznany za najlepszy pod względem wysokości raty, o czym świadczą rankingi opublikowane przez Expander, TVN Biznes i Świat, a także portal Bankier.pl.

Decydując się na kredyt Mój Dom w Banku BPS klienci mogą zyskać przede wszystkim atrakcyjne możliwości kredytowania zakupu lub budowy nieruchomości, bowiem środki mogą pokryć nawet 95% przyszłej wartości inwestycji. Kredyt hipoteczny w Banku BPS możemy spłacać przez okres 30 lat, a naszym celem może być także zakup działki budowlanej, choć to nie jedyna z możliwości, z jakiej możemy skorzystać pomijając zakup domu lub mieszkania. Chcąc ułatwić sobie rozpoczęcie spłaty kredytu hipotecznego możemy skorzystać z karencji, która może potrwać nawet 24 miesiące. Na dogodnych z punktu widzenia kredytobiorcy warunkach spłacone mogą zostać z kolei zobowiązania przed czasem określonym na mocy umowy kredytowej. Raz w roku kredytobiorcy mogą „urządzić sobie” wakacje kredytowe.

Opłaty i oprocentowanie kredytu w Banku BPS

System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >
System rezerwacjiwizyt onlinedla Twojej firmyTestuj 30 dni za darmo >

Bez wątpienia największym zainteresowaniem klientów cieszą się informacje o opłatach oraz oprocentowaniu kredytu hipotecznego. W Banku BPS udzielenie kredytu wiąże się z koniecznością zapłaty 1%, 1,5%, 2% lub 3% prowizji, choć kwota musi minimalnie wynieść 400 złotych. Podczas pierwszych pięciu lat spłaty kredytu podjęcie decyzji o częściowej lub całkowitej spłacie zobowiązania wiąże się z 2-procentową prowizją od każdej kwoty. Po pięciu latach trwania umowy kredytowej możemy spłacić całość bez żadnych dodatkowych opłat.

Wysokość oprocentowania kredytu hipotecznego w Banku BPS uzależniona jest od tego, ile procent wartości nieruchomości stanowi kwota zaciągniętego kredytu. W przypadku kredytów do 100 tysięcy złotych najkorzystniejsze oprocentowanie to WIBOR 3M + marża na poziomie 1,69%, choć marża może wzrosnąć do 2,09%. Pożyczając powyżej 100 tysięcy złotych oprocentowanie może wynieść WIBOR 3M + marżę 1,39%, jednak marża wyniesie 1,99%, gdy wartość nieruchomości będzie równa 80-95% kwoty kredytu. Nieco innym oprocentowaniem charakteryzują się kredyty, które pozwalają na budowę domów energooszczędnych, skorzystanie z programu Mieszkanie dla Młodych oraz konsolidację innych zobowiązań.

Uniwersalny kredyt hipoteczny w Banku BPS

Mniej typową propozycję Banku BPS stanowi Uniwersalny Kredyt Hipoteczny, który pozwala sfinansować absolutnie dowolny cel zabezpieczając spłatę wobec banku wpisem do hipoteki nieruchomości, której jesteśmy właścicielami. Okres kredytowania na tej zasadzie obejmuje nawet 15 lat i pozwala uzyskać kredyt w wysokości do 60% wartości nieruchomości. Uniwersalny Kredyt Hipoteczny może ułatwić sfinansowanie studiów dziecka lub pozwolić nam na wycieczkę dookoła świata. Marża mająca bezpośredni wpływ na oprocentowanie kredytu hipotecznego może wynieść od 2,6% do 3,35%.

Zapytaj Doradcę o tani kredyt hipoteczny w Banku Spółdzielczym

Chcesz porozmawiać
z Ekspertem Finansowym
na ten temat?
(bezpłatnie i bez zobowiązan)

Kredyt hipoteczny dla osób nie będących w związku małżeńskim

Kredyt hipoteczny dla małżeństw, czy singla jest powszechny, jak jednak wynika z badań GUS, coraz więcej młodych osób woli...

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

Kredyt hipoteczny Millennium to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą w końcu zamieszkać „na swoim” i cieszyć się...

program tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa

Tarcza Antykryzysowa to rozwiązanie, które ma wspomóc polskie firmy przed negatywnymi konsekwencjami pandemii Covid- 19. Specjalnie dla Was zebraliśmy...

Udostepnij:
Ocen na ile artykul byl dla Ciebe korzystny:
GD Star Rating
loading...
Kredyt hipoteczny - Bank Spółdzielczy

5.051

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top