Karta kredytowa Impresja Bank Millennium

Karta kredytowa może być przydatnym instrumentem płatniczym dla tych, który potrafią odpowiednio z niej korzystać. Wobec tak szerokiej oferty rynkowej – wybór najlepszego „plastiku” to nie lada wyzwanie, szczególnie dla klientów, którzy nie interesują się na co dzień branżą finansową. Postarajmy się pomóc takim osobom i przybliżyć najpopularniejsze oferty bankowe kart kredytowych. Dzisiaj skupimy się na karcie kredytowej Impresja Bank Millennium – czy warto zostać jej posiadaczem?

Zwrot za zakupy z kartą kredytową Impresja Bank Millennium

Karta kredytowa Impresja Bank Millennium to produkt, który powstał przede wszystkim z myślą o kobietach. Oczywiście atrakcyjna strona wizualna plastiku to tylko miły bonus – przejdźmy więc do ważniejszych zalety tego „plastiku”.

Transakcje bezgotówkowe nie są obarczone żadnymi opłatami. Co więcej, posiadając wspomnianą kartę Banku Millennium możemy otrzymywać również zwrot pieniędzy (do 5,00% sumy zakupów), jeśli zrobimy zakupy w punktach usługowo-handlowych należących do sieci partnerskiej (ponad 1500 punktów) tej instytucji finansowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu – posiadaczka karty może zaoszczędzić w skali roku nawet 760 złotych – ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośniczki shoppingu.

Wysoki limit kredytowy dla posiadaczek karty Impresja

Brak prowizji za transakcje bezgotówkowe dokonywane kartą to nie jedyny mocny plus tej oferty. Limit kredytowy jest bardzo szeroki, bo wynosi od 1000 do nawet 100 000 złotych. Wydanie karty jest całkowicie bezpłatne. Karta kredytowa Impresja w Banku Millennium umożliwia również spłatę wydatków za pomocą korzystnych rat w ramach popularnego programu Wygodne Raty.

Z kolei płatności zbliżeniowe ułatwiają dokonywanie transakcji i podwyższają komfort użytkowania karty. Miesięczna opłata za korzystanie z karty to niecałe 8 złotych (7,99), jednak bez problemu możemy jej uniknąć – wystarczy, że w ciągu miesiąca dokonamy przynajmniej 5 transakcji z jej użyciem, co nie powinno stanowić większego problemu. Okres bezodsetkowy wynosi 51 dni i dotyczy także transakcji gotówkowych. Ubezpieczenie do karty nie jest bezpłatne, ale jego kwota jest naprawdę niewielka, to tylko 3,99 złotych w skali miesiąca.

Podsumowując, karta kredytowa Impresja w Banku Millennium to rozsądne rozwiązanie – niskie opłaty, wysoki limit kredytowy i zwroty za dokonane zakupy zdecydowanie przemawiają na korzyść tej oferty.

Złóż wniosek o kartę kredytową

Oceń

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował, bądź pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Karta kredytowa Impresja Bank Millennium Contact Details:
12 312 02 52 customer service ,
Tel:12 312 02 52 , E-mail: biuro(at)fe24.pl
Scroll to top