Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Założysz kartę kredytową Banku Millennium? Otrzymasz bon 200 zł!

News Opublikowano: 07-10-2016

Ciekawą propozycję dla swoich klientów przygotował Bank Millennium, który za wyrobienie karty kredytowej oferuje bon o wartości 200 zł do wykorzystania w obrębie sklepu internetowego Empik.com. Ponadto bank umożliwia uzyskanie zwrotu za wyrobienie studenckiej legitymacji ISIC.

200 zł dla praktycznie wszystkich aktualnych klientów

Dwieście złotych za zawarcie umowy o kartę kredytową MasterCard mogą otrzymać klienci, którzy złożą wniosek za pośrednictwem kanału bankowości elektronicznej Millenet. Oznacza to, iż wystarczy, że obecni klienci Banku Millenium zalogują się do bankowości internetowej, a następnie wypełnią wniosek o kartę kredytową. Maksymalny termin składania wniosków ograniczono do 31 grudnia 2016 roku.

Nagrody bank wysyła do 20 dnia kolejnego miesiąca

Zawarcie umowy o kartę kredytową w Banku Millennium uprawnia nas do uzyskania bonu o wartości 200 zł, który możemy wykorzystać w dowolny sposób w sklepie Empik.com. Bank wysyłkę nagród realizuje raz w miesiącu czyniąc to do 20 dnia kalendarzowego miesiąca następującego po złożeniu wniosku o kartę. W promocji nie mogą brać udział klienci, którzy spróbują zmienić aktualną kartę kredytową na nową chcąc uzyskać w ten sposób bon. Z udziału w promocji eliminuje także rezygnacja z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej podczas trwania całej akcji.

Darmowa karta z moneyback do 760 zł

Wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium jest darmowe, a brak miesięcznych opłat gwarantuje wykonanie co najmniej pięciu operacji bezgotówkowych. Ponadto karta pozwoli nam odzyskać 5% wydanych za jej pośrednictwem pieniędzy, ale nie więcej niż 760 zł rocznie podczas zakupów w wybranych sklepach uczestniczących w programie moneyback.

Bartosz
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *