Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Załóż dwie lokaty i zyskaj do 600 zł bonusu od Toyota Bank

News Opublikowano: 22-02-2017

Toyota Bank wystartował z nową promocją lokat, dzięki której uczestnicy akcji mogą zyskać nawet 600 złotych extra. To obecnie jedna z lepszych ofert. Jakie warunki należy spełnić, aby móc wziąć udział w akcji i do kiedy potrwa ta atrakcyjna promocja? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w dalszej części wpisu.

Jak zyskać kilkaset złotych premii od Toyota Banku?

Akcja Duet Lokat składa się z dwóch produktów: Plan Depozytowy zakładamy na 160 dni (oprocentowanie – 2,50%) oraz Depozyt Plus zakładany na rok (oprocentowanie – 2,30%). Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i zupełnie nowi klienci banku.

Wystarczy do 8 marca bieżącego roku dokonać rejestracji na dedykowanej stronie i kliknąć w udostępniony link. Obecni klienci instytucji muszą założyć lokatę Plan Depozytowy i zasilić ją kwotą minimum 5000 złotych oraz założyć lokatę Depozyt Plus i przelać na nią również przynajmniej 5000 złotych. Posiadacz lokat musi utrzymać ich saldo przez co najmniej miesiąc (wysokość premii 70 zł).

W przypadku nowych klientów Toyota Bank również wymagana jest rejestracja za pośrednictwem dedykowanej strony i otwarcie dwóch lokat, a także dodatkowo założenie konta osobistego (wysokość premii 140 zł). Ponadto klienci, którzy zachęcą do uczestnictwa w promocji inne osoby, za każde polecenie otrzymają 50 zł (maksymalnie można polecić 5 osób).

Wszystkie premie zostaną wypłacone uczestnikom promocji do 25 sierpnia bieżącego roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *