Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wyższe oprocentowanie na lokacie mobilnej T-Mobile

News Opublikowano: 14-12-2016

Koniec roku to dobra okazja, by rozpocząć oszczędzanie i zamiast zaciągać kolejny kredyt gotówkowy, czy pożyczkę, otworzyć lokatę. Jedną z ciekawych ofert lokat mobilnych, które możemy założyć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem aplikacji proponuje T-Mobile. Przyjrzymy się dokładniej lokacie tego banku, której oprocentowanie wzrosło w grudniu 2016 do okrągłych 3,00%.

Lokata mobilna T-Mobile – teraz 3,00% w skali roku

Zgodnie z regulaminem możemy zdeponować środki na lokacie mobilnej na 2 miesiące. Ile pieniędzy można wpłacić na rachunek? Od 1000 do 10 000 złotych, co jest całkiem standardowym ograniczeniem. Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę, co znacznie zmniejsza atrakcyjność tej oferty. Jednak prawdopodobnie po upływie 2 miesięcy będzie można odnowić ten depozyt na takich samych warunkach.

Kto może zostać posiadaczem lokaty mobilnej T-Mobile? Tylko klienci, którzy posiadają konto osobiste w tej instytucji. Do kiedy można założyć depozyt T-Mobile? Bank nie podał konkretnego terminu zakończenia akcji promocyjnej, tak naprawdę może więc zakończyć się ona w każdym momencie.

Oprocentowanie na poziomie 3,00% to względnie dobra stawka, jeśli dysponujemy oszczędnościami mieszczącymi się w limicie kwotowym ustalonym przez bank T-Mobile, warto zainteresować się tym mobilnym depozytem.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *