Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wyższe oprocentowanie lokaty FAIR PLAY

News Opublikowano: 30-08-2016
kobieta

Idea Bank to instytucja, która bardzo często wprowadza zmiany w swojej ofercie produktowej. Mimo, iż wciąż najlepszym depozytem banku jest Lokata HAPPY z oprocentowaniem na poziomie 4,00%, warto również zwrócić uwagę na inne produkty oszczędnościowe instytucji. W sierpniu 2016 klienci mogą zdeponować środki również na innej, całkiem ciekawej Lokacie FAIR PLAY oprocentowanej na 2,75% w skali roku. Przyjrzymy się bliżej tej propozycji.

Lokata FAIR PLAY z wyższym oprocentowaniem

Lokata FAIR PLAY to produkt, który znajduje się w ofercie banku od jakiegoś czasu, jednak instytucja podbiła oprocentowanie depozytu o 0,10% w porównaniu z ubiegłorocznymi warunkami, na jakich klienci mogli otworzyć tę lokatę. 2,75% w skali roku nie oszałamia, ale w porównaniu z innymi ofertami konkurencyjnych banków (i wysokością stóp procentowych), to całkiem dobra propozycja.

Ile środków możemy zdeponować na rachunku? Klienci zainteresowani lokatą Idea Bank mogą wpłacić od 500 złotych do 1 mln złotych. Zdeponować środki mogą więc zarówno osoby z niewielkimi oszczędnościami, jak i te bardzo zamożne. Instytucja oferuje klientom kilka opcji jeśli chodzi o okres lokacyjny: 6, 9, 24 lub 36 miesięcy. W przypadku depozytu na dwa lata będzie to 2,50%, a 6 i 9 miesięcy – 2,00%.

Warto podkreślić, że oprocentowanie na poziomie 2,75% dotyczy tylko 3-letniego wariantu lokaty. Lokatę możemy założyć za pośrednictwem Internetu, a zrywając ją przed czasem nie utracimy wypracowanych odsetek.

Warto zainteresować się również innymi depozytami Idea Bank, instytucja ma bardzo rozbudowaną i ciekawą ofertę lokat bankowych.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *