Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wyróżnienie dla pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy

News Opublikowano: 24-02-2017

Na rynku produktów zadłużeniowych roi się od różnego rodzaju pożyczek oferowanych zarówno przez banki jak i firmy pożyczkowe. W lutym 2017 roku jeden z cenionych portali finansowych Direct Money postanowił wyróżnić szczególnie atrakcyjną ofertę pożyczki gotówkowej Banku Citi Handlowy nadając jej specjalny certyfikat.

Dlaczego pożyczka gotówkowa Banku Citi Handlowy została doceniona?

Przypomnijmy największe zalety produktu pożyczkowego docenionego przez specjalistów od finansów. Na plus oferty Banku Citi Handlowego przemawia zwrot pierwszej raty (nawet do 760 zł w skali miesiąca). To nie wszystko. Dużym atutem jest też fakt, że pożyczkobiorca nie musi korzystać z dodatkowych produktów banku jak na przykład karty płatnicze, extra ubezpieczenie, czy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Dosyć wysoki górny limit przyznania pożyczki również przemawia za tym, iż produkt został słusznie wyróżniony w środowisku pożyczkowym. Klient może otrzymać nawet 150 000 złotych środków pieniężnych i oddawać dług przez 6 kolejnych lat. Kto może starać o tak korzystną pożyczkę gotówkową? Osoby zatrudnione w ramach umowy o pracę o dochodach minimum 1500 złotych na rękę lub klienci prowadzący własną działalność gospodarczą od co najmniej roku z miesięcznymi zyskami na poziomie 3000 złotych netto.

Z pewnością warto wziąć pod uwagę ten produkt pożyczkowy, jak widać nie bez powodu zyskał uznanie wśród znawców rynku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *