Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wiosenna promocja pożyczki gotówkowej – BOŚ Bank

News Opublikowano: 29-03-2017
pieniadze

Wiosna to czas sporego ożywienia na rynku finansowym. Jedną z nowości, której warto bliżej się przyjrzeć w marcu 2017 roku jest akcja promocyjna pożyczki gotówkowej Banku Ochrony Środowiska. Ile wynosi oprocentowanie tego produktu po obniżce? Na te i inne pytania odpowiemy w dalszej części wpisu.

Obniżka oprocentowania pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku

W ramach trwającej promocji, wszyscy klienci, którzy zdecydują się zawnioskować o pożyczkę gotówkową w BOŚ Banku mogą liczyć na obniżone oprocentowanie wynoszące tylko 6,50 % w skali roku. Ile wynosi okres spłaty? Zgodnie z obowiązującym regulaminem, potencjalny pożyczkobiorca ma 120 miesięcy na zwrot  środków, co jest dosyć standardową ofertą.

Co możemy sfinansować za pomocą tego produktu? Pompy ciepła, kotły gazowe, baterie słoneczne oraz energooszczędny sprzęt AGD. Co więcej, jak deklarują przedstawiciele Banku Ochrony Środowiska – pożyczka gotówkowa sfinansuje wszystkie zakupy o charakterze ekologicznym, nie tylko wymienione powyżej produkty.

W jaki sposób klienci mogą wnioskować o ekologiczną pożyczkę? Mogą wypełnić elektroniczny wniosek lub odwiedzić jedną z placówek instytucji. Z pewnością jest to dobra oferta dla wszystkich proekologicznych osób.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)

Opinie

  1. Rewelacyjny tekst. Dzięki.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *