Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Weź pożyczkę pozabankową Provident i wygraj spłatę

News Opublikowano: 12-12-2016

Pożyczki pozabankowe zaciągane są zwykle przez tych pożyczkobiorców, którzy ze względu na swoją zbyt niską zdolność kredytową nie mają szans na wzięcie pożyczki w banku. Miesiącem obfitującym w wyjątkowo dużo pożyczek parabankowych jest zwykle grudzień. Nie inaczej jest i w tym roku, przyjrzymy się specjalnej ofercie pożyczki parabankowej Providenta, powiązanej z konkursem. Szczegóły poniżej.

Wygraj spłatę świątecznej pożyczki – zasady konkursu

W ramach oferty konkursowej Provident umożliwia wygranie spłaty pożyczki wszystkim klientom, którzy zaciągną jedne z trzech zobowiązań wchodzących w ofertę produktową tej firmy: Pożyczkę Samoobsługową, Dopasowaną albo dla Firm.

Jak przedstawiają się zasady konkursu? Wystarczy zaciągnąć pożyczkę parabankową do 28 grudnia bieżącego roku i wysłać pod specjalny numer sms’a z odpowiedzią na pytanie co liczy się dla nas najbardziej podczas świąt? Każdy pożyczkobiorca może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Provident przewidział 50 nagród dla 50 zwycięzców – codzienne jedna osoba wygrywa spłatę zaciągniętego zobowiązania.

Decyzję o przyznaniu spłaty pożyczki poznamy w ciągu 24 godzin. Aby wziąć udział w konkursie należy zaciągnąć produkt pożyczkowy oraz regularnie go spłacać.

Na koniec dodajmy, że wspomniany konkurs nie łączy się z innymi promocjami Providenta.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *