Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wakacyjny kredyt konsolidacyjny BPH

News Opublikowano: 02-07-2016
kobieta

Kredyty konsolidacyjne pozwalają na połączenie kilku zobowiązań finansowych w jedno i ułatwiają ich spłatę. Banki chętnie promują tego typu produkty. BPH na początku lipca 2016 wystartował z kampanią promującą kredyty konsolidacyjne oparte na korzystnym oprocentowaniu. Czy ta oferta kredytowa jest faktycznie godna zainteresowania? Przyjrzyjmy się podstawowym parametrom.

Konsolidacja długów w BPH – warunki promocji

Na początku podkreślmy, że Bank BPH w ramach akcji „Wymiksuj się z wielu kredytów” oferuje klientom promocyjne oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego 3,9% nawet przez 10 lat, co jest naprawdę dobrą ofertą w porównaniu do propozycji konkurencji. Jak złożyć wniosek kredytowy? Wystarczy zadzwonić na infolinię lub osobiście odwiedzić jedną z placówek banku.

Aby kredytobiorca mógł skorzystać z bardzo atrakcyjnego oprocentowania na poziomie niecałych 4% musi skonsolidować w Banku BPH długi o łącznej wartości minimum 5000 złotych. RRSO wynosi 9,23%. Jakie produkty zadłużeniowe można łączyć? Kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, limity na rachunku osobistym oraz debety kart kredytowych. Zgodnie z regulaminem, skonsolidować można jedynie produkty zadłużeniowe z innych instytucji finansowych (z wyłączeniem Banku BPH).

Kredyt konsolidacyjny z niskim oprocentowaniem na poziomie 3,9% będzie dostępny dla zadłużonych osób tylko do 30 września 2016 roku. Jeżeli planujemy skonsolidować swoje zobowiązania, warto rozważyć ofertę Banku BPH. Pamiętajmy o zapoznaniu się z regulaminem promocji przed złożeniem wniosku o kredyt.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *