Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wakacyjny kredyt gotówkowy T-mobile

News Opublikowano: 12-07-2016
lato

Co roku na wakacje wyjeżdża mniej niż połowa Polaków-jak wiadomo urlopowy wyjazd, nawet tylko nad polskie morze to spory wydatek. Jednak „z pomocą” mniej zamożnym rodakom przychodzą banki, które co roku w letnim sezonie rozpoczynają kampanie promocyjne produktów pożyczkowych. Taką ofertę znajdziemy w lipcu 2016 w T-mobile Usługi Bankowe. Sprawdźmy warunki kredytu gotówkowego tej instytucji.

Kredyt gotówkowy na wakacje – co warto wiedzieć

Oprocentowanie kredytu gotówkowego może wynieść nawet 4,90%, co jest bardzo atrakcyjną ofertą, biorąc pod uwagę standardowym poziom oprocentowania tego rodzaju produktów. Maksymalna kwota, o jaką może wnioskować klient T-mobile to 200 000 złotych. Kredytodawca deklaruje przelanie środków pieniężnych na konto kredytobiorcy nawet jeszcze tego samego dnia.

Zobowiązanie finansowe możemy spłacać przez nie więcej niż 10 lat, co sprawia, że możemy rozłożyć kredyt gotówkowy na wiele rat, dzięki czemu comiesięczna wpłata nie będzie zbyt obciążająca dla naszego domowego budżetu. Oczywiście kredyt nie musi zostać zaciągnięty tylko z myślą o wakacjach, uzyskane środki możemy przeznaczyć na zakup nowych mebli, sprzętu RTV/AGD, czy na przykład remont mieszkania.

Jak dostać kredyt gotówkowy T-mobile? Nie trzeba osobiście odwiedzać placówki instytucji, wystarczy wypełnić internetowy formularz, a konsultanci oddzwonią do nas i przedstawią szczegóły oferty.

Pamiętajmy, aby szczegółowo zapoznać się z regulaminem każdego produktu finansowego – przed podpisaniem umowy, pozwoli nam to uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *