Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Wakacyjna wyprzedaż pożyczek w ING

News Opublikowano: 17-08-2016

Pozytywne wieści dla klientów ING Banku Śląskiego, którzy planują skorzystać z produktów pożyczkowych da przedsiębiorców w tej instytucji. Bank przygotował wakacyjną wyprzedaż pożyczek na całkiem korzystnych warunkach, która potrwa do końca sierpnia 2016 roku. Przyjrzymy się bliżej tej okazji.

Pożyczki bez zabezpieczeń dla przedsiębiorców – warunki promocji

W ramach trwającej akcji promocyjnej, potencjalni pożyczkobiorcy mogą zaciągnąć pożyczkę bez zabezpieczeń dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim z 4,00% marżą oraz bez prowizji lub z 3,5% marżą i 2,5% prowizją. Klienci mogą swobodnie zadecydować, który z tych dwóch wariantów bardziej im odpowiada. ING Bank Śląski oferuje przedsiębiorcom produkty zadłużeniowe do 500 000 złotych.

Promocja obejmuje oferty pożyczkowe bez względu na wysokość kwoty, o jaką wnioskuje klient. Co istotne pożyczkodawca ogranicza wszystkie formalności do minimum i nie wymaga od przedsiębiorców okazywania zaświadczeń z ZUS, faktur, czy biznesplanów. Uzyskanie środki możemy przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzonym przez nas biznesem.

W jaki sposób można złożyć wniosek kredytowy? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz do 31 sierpnia bieżącego roku za pośrednictwem systemu bankowości internetowej lub udać się osobiście do jednej z placówek banku.

Czy warto zaciągać pożyczkę bez zabezpieczeń na promocyjnych warunkach w ING Banku Śląskim? Jeśli planujemy inwestycje w prowadzoną działalność w najbliższych tygodniach, z pewnością możemy przeanalizować propozycję tej instytucji i porównać z ofertami konkurencyjnych banków.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *