Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Voucher o wartości 80 złotych za założenie kont w Nest Banku

News Opublikowano: 18-01-2017

Nest Bank konsekwentnie realizuje swój plan przyciągnięcia jak największej liczby klientów, dzięki atrakcyjnym ofertom promocyjnym. W styczniu 2017 roku instytucja finansowa przygotowała coś wyjątkowego dla miłośników zimowych sportów. Wszystkie osoby, które założą konto walutowe i konto osobiste w tym banku, otrzymają bon o wartości 80 złotych na zakupy w sieci sklepów sportowych Decathlon.

Jak otrzymać bon zakupowy za konto walutowe i osobiste w Nest Banku?

Aby otrzymać voucher należy założyć rachunek osobisty w euro oraz w złotówkach, a także kartę debetową do 28 lutego bieżącego roku. To nie wszystko. Aby móc cieszyć się dodatkowym bonem, należy również dokonać przynajmniej jednej transakcji z wykorzystaniem karty płatniczej w ciągu dwóch miesięcy od jej otrzymania. Warto podkreślić, że dodatkowe środki otrzyma tylko 1000 pierwszych osób, które złożyło wnioski.

Kto jest wyłączony z tej akcji promocyjnej? Wszyscy klienci, którzy już są posiadaczami kont osobistych Nest Banku, oferta dotyczy wyłącznie nowych osób. Jeśli planujemy założenie nowego rachunku i jesteśmy aktywni fizycznie, warto rozważyć udział w promocji.

Na koniec warto wspomnieć, że otrzymany voucher na zakupy w sklepie sportowym traci ważność wraz z końcem 2017 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *