Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Unilokata 1% z bonusem

News Opublikowano: 21-09-2016
pieniadze

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Union Investment zorganizowało we wrześniu 2016 nową promocję, a raczej kolejną edycję promocji, w ramach której klienci mogą skorzystać z ciekawej oferty subfunduszu pieniężnego. Przyjrzyjmy się dokładniej tej propozycji.

Subfundusz UniLokata z premią – warunki promocji

Na początek przybliżmy mechanizm działania subfunduszu UniLokata – inwestuje on aktywa w krótkoterminowe papiery skarbowe, a także w bezpieczne dłużne instrumenty korporacyjne. Warto podkreślić, że UniLokata to propozycja oparta na naprawdę niewielkim ryzyku inwestycyjnym.

Każdy klient, który dokona wpłaty na rejestr subfunduszu UniLokaty ma prawo do otrzymania premii w wysokości 1%. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z tego produktu to 100 zł. Przechodząc do szczegółów (dla zainteresowanych uzyskaniem premii), uczestnik promocji, który wpłaci środki o wartości 10 000 złotych, otrzyma w bonusie 100 zł. Ten, który wpłaci 20 000 złotych, zyska dodatkowe 200 złotych, a klient, który zasili subfundusz wyższą kwotą – 100 000 złotych wzbogaci się o 1000 złotych extra.

Do kiedy można wziąć udział w promocji? Zainteresowani mogą dołączyć do akcji najpóźniej 31 października bieżącego roku. Wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji do końca października, otworzyć w subfunduszu rejestr i dokonać wpłaty pieniężnej wymaganej zgodnie z warunkami regulaminu.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *