Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Ubezpieczenie turystyczne w aplikacji mobilnej Credit Agricole

News Opublikowano: 18-07-2016
kolo

Wakacje to beztroski czas, gdy wielu Polaków wyjeżdża na zasłużone urlopy i wykupuje polisy turystyczne. Jak czytamy na portalu PRnews bank Credit Agricole postanowił w lipcu 2016 roku zaoferować swoim klientom korzystającym z aplikacji mobilnych ubezpieczenia podróżne, które można kupić za pośrednictwem smartfonu. To nowość w ofercie instytucji finansowej. Przyjrzymy się bliżej tej propozycji.

Polisa turystyczna Credit Agricole już wkrótce

Jak podkreślają przedstawiciele Credit Agricole, ubezpieczenia turystyczne stanowią 10% dochodów instytucji (pozaodsetkowych), a docelowo bank chciałby osiągać zyski ze sprzedaży polis na poziomie minimum 15%.

Jak wynika z badań, Polacy darzą banki znacznie większym zaufaniem niż firmy ubezpieczeniowe, możliwość zakupu polisy i skorzystania z innych bankowych usług w jednym miejscu to duża wygoda dla klientów. Dlatego Credit Agricole postanowił wprowadzić do oferty polisę turystyczną dostępną zarówno za pośrednictwem aplikacji mobilnej, jak i w placówkach instytucji. Obecnie polisy w aplikacjach oferuje zaledwie kilka banków, to wciąż nowość na naszym rodzimym rynku.

Ubezpieczenie turystyczne wejdzie na stałe do oferty banku już za 2 tygodnie, na przełomie lipca i sierpnia 2016. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które spędzają wakacje bardzo aktywnie i chcą czuć się bezpiecznie podczas zagranicznych podróży oraz uprawiania różnych sportów.

Zawsze warto wykupić ubezpieczenie na czas wyjazdu, dzięki czemu w razie wypadku nie będziemy mieli dodatkowych zmartwień.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *