Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

„Tani” kredyt gotówkowy w eurobanku

News Opublikowano: 06-09-2016
umowa

Nowy rok szkolny i związane z nim wydatki mocno obciążyły niejeden domowy budżet. Z tego względu wiele osób zastanawia się nad skorzystaniem ze wsparcia finansowego instytucji finansowych. W ofercie eurobank znajdziemy we wrześniu 2016 „ciekawą” ofertę kredytu gotówkowego z ROR-em. Przyjrzyjmy się bliżej tej propozycji.

Kredyt gotówkowy i konto – warunki oferty

Tani kredyt z kontem to propozycja pożyczkowa, z której mogą skorzystać wszyscy klienci chcący jednocześnie założyć rachunek osobisty w eurobanku. Oprocentowanie kredytu jest stałe, wynosi od 5 do 7,00% (dla nowych klientów). Plusem oferty jest niska wymagana kwota minimalna (500 złotych) oraz długi okres spłaty zobowiązania (108 miesięcy, czyli 9 lat). Oczywiście osoby zainteresowane większym zastrzykiem gotówki, mogą wnioskować o wyższe kwoty, maksymalnie o 50 000 złotych.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy z kontem w eurobanku? Mamy dwie możliwości: wizytę w jednej z placówek instytucji lub skorzystanie z bankowości internetowej.

Pewnym minusem oferty jest wymaganie przedstawienia dochodu w formie umowy o pracę lub świadczeń emerytalnych, co może stanowić ograniczenie grona odbiorców (osoby pracujące w oparciu o umowy cywilnoprawne). Wadą kredytu jest również naprawdę wysoka prowizja – od 10,40% do nawet 16,00%!

Jak widać oferta kredytowa eurobanku niepozbawiona jest mankamentów, dlatego dobrze się zastanówmy, zanim zdecydujemy się złożyć wniosek o dodatkowe środki.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *