Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Tani kredyt gotówkowy w BZ WBK

News Opublikowano: 12-11-2016

Listopad 2016 roku przyniósł nową ofertę klientom zainteresowanym zaciągnięciem kredytu gotówkowego. BZ WBK przygotował promocję kredytu gotówkowego z konkurencyjnym oprocentowaniem na poziomie 4,00%. Przyjrzymy się szczegółom tej najnowszej akcji promocyjnej.

Tani kredyt gotówkowy na rok – warunki promocji

Główną zaletą kredytu gotówkowego BZ WBK jest niskie oprocentowanie na poziomie 4% przez cały okres spłaty. Jak czytamy na stronie Banku, decyzja kredytowa zostanie podjęta w kwadrans.

Co warto wiedzieć, zanim złożymy wniosek kredytowy? Zgodnie z regulaminem maksymalny okres spłaty kredytu wynosi 12 miesięcy a minimalny – 3 miesiące. O jakie kwoty możemy wnioskować? Od 1000 do 15 000 złotych, a przy zobowiązaniu do 4000 złotych nie musimy okazywać w banku zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach.

Otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolny cel (wycieczka, zakup sprzętu RTV/AGD czy zakup nowych mebli itp.) oprócz konsolidacji innych długów. Warto wspomnieć, że produkt obarczony jest również 5,50% prowizją za udzielenie. Klient może także ubezpieczyć dodatkowo zaciągnięty kredyt.

Promocja potrwa do końca stycznia 2017 roku – do tego czasu potencjalny kredytobiorca musi złożyć wniosek kredytowy, a na podpisanie umowy ma czas do końca lutego tego samego roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *