Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Tani kredyt gotówkowy Credit Agricole?

News Opublikowano: 09-09-2016

Kredyt gotówkowy to dla wielu Polaków jedyny sposób na zakup niezbędnych sprzętów, wyjazd na egzotyczne wakacje, czy przeprowadzenie remontu mieszkania. W sierpniu 2016 klienci Credit Agricole potrzebujący nowych środków, mogą skorzystać z nowej oferty kredytowej instytucji. W ramach promocji trwającej do końca września tego roku, bank oferuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem obniżonym o 30%. Przyjrzymy się z bliska tej atrakcyjnej ofercie.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole – szczegóły oferty

Kto może skorzystać z wyjątkowej akcji promocyjnej Credit Agricole? Wszyscy kredytobiorcy, którzy zdecydują się przenieść kredyt gotówkowy oraz inne zobowiązania pieniężne z innego banku do tej instytucji finansowej mogą liczyć na obniżkę oprocentowania nawet o 1/3. Credit Agricole oferuje klientom również możliwość konsolidacji długów w jedno i ich spłatę w dogodnych ratach.

Na jakie oprocentowanie przeniesionych długów mogą liczyć klienci? Wszystko zależy od dotychczasowego oprocentowania zobowiązań. Osoby, które przenoszą kredyt oprocentowany na 7-7,99% w Credit Agricole dostaną 5,5%. Z kolei Ci, których aktualny kredyt wynosi od 8 do 8,99% mogą liczyć na nowe oprocentowanie przeniesionego długu na poziomie 6,4%. Warto dodać, że bnak wymaga wykupienia ubezpieczenia kredytu od przenoszących zobowiązanie.

Czy warto przystąpić do promocji Credit Agricole? Zdecydowanie tak, obniżka oprocentowania przeniesionych zobowiązań jest szczególnie korzystna w przypadku kredytów na dużą kwotę.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *