Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Szybka pożyczka w Pekao SA

News Opublikowano: 05-08-2016
wakacje

Wakacje to czas, gdy Polacy chętnie przeprowadzają remonty lub wyjeżdżają na zasłużony urlop. Wszyscy, którzy planują odświeżyć mieszkanie, zakupić nowy sprzęt RTV/AGD, wybrać się na zagraniczną wycieczkę w sierpniu 2016 lub potrzebują dodatkowej gotówki na inny cel, mogą skorzystać z mocno reklamowanej w mediach Pożyczki Ekspresowej PEX Banku Pekao SA. Jak przedstawiają się podstawowe parametry tej oferty?

Pożyczka na wakacje od Pekao SA

Kto może zaciągnąć szybką pożyczkę w Banku Pekao? Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i stałych klientów instytucji. Każdy klient może pożyczyć od 1000 złotych do 150 000 złotych (bz poręczycieli).

Maksymalny okres spłaty tego produktu zadłużeniowego to 84 miesiące, dzięki czemu możemy rozłożyć dług na wiele niskich rat. Oczywiście możemy też spłacić zobowiązanie w ciągu jednego roku, jeśli nasz budżet na to pozwala. Oprocentowanie pożyczki Pekao SA ustalane jest indywidualnie dla każdego potencjalnego pożyczkobiorcy.

Pożyczkodawca oferuje klientom kompleksowe ubezpieczenie pożyczki, jednak jest ono nieobowiązkowe (wykupienie polisy znacznie zwiększa całkowity koszt produktu pożyczkowego). Instytucja finansowa deklaruje podjęcie decyzji pożyczkowej w ciągu tego samego dnia.

Pamiętajmy, aby przed podpisaniem umowy o pożyczkę gotówkową, dowiedzieć się ile dokładnie wyniesie RRSO w naszym przypadku, tylko dzięki tym informacjom dowiemy się, czy zadłużanie w Banku Pekao SA będzie dla nas opłacalne na tle innych produktów pożyczkowych konkurencyjnych instytucji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *