Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Szybka pożyczka na wyprawkę szkolną za darmo

News Opublikowano: 07-09-2016
nauka

Wrzesień to czas, gdy budżet domowy wielu rodziców zostaje mocno nadszarpnięty. Podręczniki, zeszyty, plecaki, nowe ubrania dla uczących się pociech to niemałe koszty, szczególnie jeśli posiadamy więcej niż jedno dziecko. Z tego względu wiele firm pożyczkowych oferuje na początku roku szkolnego darmowe pożyczki dla swoich klientów. Jakie oferty są dostępne we wrześniu 2016?

Pożyczka szkolna od NetCredit

Wśród kilku ofert darmowych chwilówek, największy limit kwotowy oferuje NetCredit. Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki w tej firmie mogą otrzymać nawet 2000 złotych. Warto podkreślić, że oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów instytucji.

Czas spłaty udzielonej pożyczki wynosi standardowo 30 dni kalendarzowych. RRSO w przypadku tej oferty wynosi 0%, co znaczy, że klient nie ponosi absolutnie żadnych kosztów związanych z zaciągnięciem zobowiązania finansowego (prowizja i odsetki od pożyczki wynoszą 0%).

Jak widać promocyjne warunki spłaty są bardzo atrakcyjne. Sytuacja wygląda znacznie gorzej w przypadku wygaśnięcia okresu promocyjnego, czyli po 2 października 2016 roku. Przykładowo standardowe warunki spłaty dla pożyczki na kwotę 600 złotych wiążą się z następującymi opłatami: klient musi zapłacić 150 złotych prowizji, co sprawia, że opłacalność tego typu zobowiązania jest zerowa dla pożyczkobiorcy.

Dlatego warto podchodzić z dużą ostrożnością do tzw. chwilówek i poza promocyjnymi ofertami pożyczek za darmo dla nowych klientów, najkorzystniej jest po prostu nie zaciągać długów w tego typu firmach.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *