Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Świąteczny kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

News Opublikowano: 13-12-2016

Alior Bank przygotował specjalną ofertę promocyjną kredytu konsolidacyjnego w połowie grudnia 2016 roku. Wszyscy klienci, którzy chcą połączyć swoje zobowiązania w jedno jeszcze przed świętami, powinni przeczytać do końca ten wpis. Ile wynosi obniżone oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego Alior Bank i czy warto w ogóle składać wniosek kredytowy?

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank – szczegóły

Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 200 000 złotych, co pozwoli na konsolidację co najmniej kilku długów. Do otrzymania środków wystarczy okazanie dowodu osobistego, formalności zostały ograniczone do minimum, nie musimy przedstawiać bankowi zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach, co bez wątpienia jest sporym udogodnieniem.

Oprocentowanie tego produktu po obniżce wynosi 9,49%, natomiast prowizja ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, to dosyć standardowy termin. Jak czytamy na stronie banku, kredytobiorca może otrzymać środki pieniężne nawet w tym samym dniu, w którym składał wniosek.

Do kiedy potrwa promocja kredytu Alior Bank? Zgodnie z obowiązującym regulaminem możemy wnioskować o kredyt konsolidacyjny z niższym oprocentowaniem do końca bieżącego roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *