Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Sukces lokaty strukturyzowanej Idea Bank

News Opublikowano: 05-03-2017

Posiadacze lokaty strukturyzowanej Idea Bank naprawdę mają powody do dużego zadowolenia. Jak czytamy w marcu 2017 na portalu PRnews – aż jedna trzecia subskrypcji depozytów strukturyzowanych przyniosła profity w ciągu 36 miesięcy ich funkcjonowania. Przeanalizujmy osiągnięte zyski w dalszej części wpisu.

Ile wyniosła stopa zwrotu lokaty strukturyzowanej Idea Bank?

Depozyt „Niemieccy Giganci”, zakończył się miesiąc temu, bo w pierwszym tygodniu lutego bieżącego roku. Jak wynika z analiz – posiadacze lokaty już po 12 miesiącach osiągnęli stopę zwrotu na poziomie aż 9 procent – to naprawdę świetny wynik i kilkukrotnie więcej niż możemy zyskać na tradycyjnych lokatach bankowych. Oczywiście lokata strukturyzowana była objęta ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do 100 000 euro, kapitał był więc dobrze chroniony.

Ponadto nawet jeśli prognozowany plan inwestycyjny poszedłby w innym kierunku – klienci i tak nie stracą zainwestowanych środków pieniężnych – mają na to 100 procentową gwarancję od banku.

Wysoka stopa zwrotu lokaty „Niemieccy Giganci” z pewnością przyciągnie kolejnym razem jeszcze większą rzeszę subskrybentów-zresztą nie ma się co dziwić, to naprawdę dobrze skonstruowany produkt inwestycyjny stanowiący doskonałą alternatywę do klasycznych lokat terminowych.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *