Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Specjalna oferta pożyczki gotówkowej w Banku Millennium

News Opublikowano: 04-08-2016
pracownik

Bank Millennium posiada bogatą ofertę produktów pożyczkowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wszyscy, którzy pracują w branży finansowej lub ubezpieczeniowej i poszukują w wakacje 2016 dodatkowych środków, mogą skorzystać z dedykowanej pożyczki gotówkowej w Banku Millennium. Przeanalizujmy tę ofertę.

Pożyczka gotówkowa dla finansistów – podstawowe informacje

Osoby zainteresowane pożyczką mogą spłacać ją przez nie więcej niż 7 lat. Wszyscy pożyczkobiorcy, którzy skorzystają z ubezpieczenia do pożyczki, mogą liczyć na prowizję do produktu od 1%. Minimalna kwota pożyczki to 1000 złotych, a maksymalna aż 80 000 złotych.

Kto konkretnie może skorzystać z preferencyjnej pożyczki Banku Millennium? Produkt ten jest adresowany do klientów, którzy pracują w bankach komercyjnych, spółdzielczych, SKOK-ach, a także zakładach ubezpieczeniowych.

Aby móc wnioskować o tę specjalną pożyczkę gotówkową, należy wypełnić formularz kontaktowy, zadzwonić na infolinię lub udać się do Banku Millennium z dokumentem potwierdzającym nasze zatrudnienie w instytucji z sektora finansowego lub ubezpieczeń oraz przedstawić wyciąg z rachunku za ostatni kwartał (potwierdzenie regularnych wpływów). Bank Millennium akceptuje dochody uzyskiwane na podstawie umowy o pracę oraz umowy zlecenie.

Jeśli należymy do grupy potencjalnych beneficjentów, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w Banku Millennium.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *