Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja Wypożyczki w eurobanku

News Opublikowano: 22-02-2017

Wypożyczka to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych produktów zadłużeniowych eurobanku. W lutym 2017 roku instytucja finansowa oferuje wszystkim osobom poszukującym dodatkowych środków specjalną promocję tej pożyczki gotówkowej. Przyjrzyjmy się bliżej najnowszej akcji promocyjnej Wypożyczki. Czy warto skorzystać z oferty?

Niższa opłata roczna za skorzystanie z pożyczki gotówkowej

Na czym polega nowa promocja Wypożyczki? Każdy klient, który pożyczy od eurobanku 10 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 5 lat, będzie uprawniony do niższej opłaty rocznej – zamiast 1000 złotych na rok, będzie płacił tylko połowę, czyli 500 złotych za każde 12 miesięcy spłaty zobowiązania – to całkiem atrakcyjne warunki. Oznacza to, że po upływie 60 miesięcy całkowita kwota spłaty pożyczki wyniesie 12 500 złotych, zamiast 15 000 – nie da się ukryć, że 2500 złotych to naprawdę spora oszczędność dla portfela.

Co więcej, każdy sumienny i terminowy posiadacz Wypożyczki może skorzystać z wakacji kredytowych już po pół roku od zaciągnięcia zobowiązania w eurobanku (i oczywiście sześciu spłatach pożyczki zgodnie z ustalonym harmonogramem). Istnieje także możliwość ubezpieczenia pożyczki.

Jeśli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy na dowolny cel i szukamy korzystnego rozwiązania – warto  przynajmniej przeanalizować najnowszą ofertę pożyczkową tej instytucji finansowej.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *