Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja pożyczki gotówkowej – Alior Bank

News Opublikowano: 27-02-2017

Alior Bank postanowił nadgonić konkurencję i w lutym 2017 roku wystartował z akcją promocyjną jednej ze swoich pożyczek gotówkowych. Poniżej postaramy się przedstawić najważniejsze informacje o tym produkcie zadłużeniowym. Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Pożyczka gotówkowa Alior Bank – przeczytaj zanim złożysz wniosek

Oprocentowanie pożyczki Alior Bank wynosi 4,90%. Natomiast prowizja dla pożyczkodawcy jest na poziomie 6%. Pożyczone środki muszą zostać zwrócone bankowi w ciągu kolejnych 144 miesięcy – to całkiem długi okres kredytowania.

O jakie kwoty może wnioskować potencjalny pożyczkobiorca? Zgodnie z obowiązującym regulaminem instytucja finansowa jest skłonna pożyczyć klientowi maksymalnie 15 000 złotych – to suma w sam raz na odświeżenie mieszkania, czy dłuższe zagraniczne wakacje dla całej rodziny. Oczywiście możemy wnioskować o większą kwotę, ale nie zostanie ona objęta promocją – do 200 000 złotych. Klient starający się o pożyczkę gotówkową na promocyjnych warunkach musi posiadać stałe źródło dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenie lub świadczeń rentowo-emerytalnych.

Do kiedy trwa najnowsza akcja promocyjna Alior Banku? Jak czytamy na stronie instytucji, aż do odwołania, ale jak wiadomo z naszego doświadczenia, tego typu promocje są przewidziane zwykle na kilka tygodni.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *