Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja pożyczki Alior Bank dla solidnych klientów

News Opublikowano: 23-07-2016

Pożyczka umożliwia szybką realizację dowolnych celów zakupowych. Dla osób, które nie mają żadnej rezerwy kapitału często jest to jedyny sposób na nabycie wybranych dóbr. Alior Bank przygotował w lipcu 2016 roku specjalną ofertę pożyczkową dla osób, które rzetelnie i terminowo spłacają zaciągnięte zobowiązania. Na jakie profity mogą liczyć solidni pożyczkobiorcy Alior Banku? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Pożyczka minus 60% dla rzetelnych dłużników

Kto może wziąć udział w tej okazyjnej promocji Alior Banku? Wszyscy pożyczkobiorcy, którzy zaciągnęli produkty zadłużeniowe w innych instytucjach finansowych i spłacali je skrupulatnie przez przynajmniej 12 ostatnich miesięcy. Przenosząc długi z innego banku możemy pożyczyć aż do 200 000 złotych. Natomiast klienci, którzy chcą zaciągnąć zupełnie nową pożyczkę w Alior Banku mogą wnioskować o 50 000 złotych.

Alior Bank postanowił docenić klientów, którzy na czas spłacają zaciągnięte pożyczki premiując ich w naprawdę hojny sposób. Wszyscy pożyczkobiorcy, którzy regulują terminowo długi od roku, dwóch lub trzech mogą liczyć na obniżkę oprocentowania produktu zadłużeniowego o kolejne 30% (10 punktów procentowych za każdy rok). Dlaczego „kolejne”?

Ponieważ w 2015 roku Alior Bank wprowadził nowość w swojej ofercie, oferując na dzień dobry wypłacalnym pożyczkobiorcom pożyczki z oprocentowaniem niższym o 1/3, w połączeniu z lipcowym bonusem Ci najbardziej uczciwi mogą finalnie otrzymać aż 60% zniżki oprocentowania za zaciągnięty dług! To bardzo konkurencyjna oferta.

Jeśli potrzebujemy środków na większe wydatki, warto wziąć pod uwagę nową promocję pożyczkową Alior Bank.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *