Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja lokaty mobilnej Credit Agricole

News Opublikowano: 11-08-2016

Mimo, iż oprocentowanie lokat bankowych od kilku miesięcy spada w dół, niektóre instytucje finansowe postanowiły pójść pod prąd. Credit Agricole przygotował w sierpniu 2016 kolejną promocję produktów oszczędnościowych. Wszyscy klienci korzystający z aplikacji mobilnej CA24 Mobile, powinni zwrócić uwagę na specjalną ofertę lokaty mobilnej Credit Agricole.

Wyższe oprocentowanie lokaty mobilnej Credit Agricole

Wszyscy, którzy zdecydują się na założenie lokaty Credit Agricole poprzez aplikację mobilną, mogą zyskać na oprocentowaniu depozytu do 0,3%, a łącznie nawet 2,70% (dla wybierających lokatę mobilną na 3 lata). Bank oferuje bardzo duży zakres terminu lokat, od miesięcznych do 3-letnich. W każdym z wariantów klient może wybrać opcję automatycznego odnawiania depozytu po jego zakończeniu.

Warto wspomnieć, że jeden klient może założyć dowolną liczbę depozytów przez aplikację – oprocentowanie każdego z nich będzie wyższe od standardowego oprocentowania lokat o 0,3%. Limit sumy wszystkich depozytów w ramach oferty mobilnej (założonych od 1 sierpnia 2016 roku) to maksymalnie 100 000 złotych. Natomiast minimalna kwota wpłaty na konto to 1000 złotych. Korzystając z aplikacji CA NAVIGATOR klienci mogą dokładnie sprawdzić, jaki osiągną zysk z ulokowania środków.

Lokatę mobilną można założyć nie tylko za pośrednictwem aplikacji, ale i przez Internet, odwiedzając placówkę Credit Agricole lub dzwoniąc na infolinię banku. Bezpieczeństwo środków zgromadzonych na lokatach instytucji zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *