Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja lokaty Credit Agricole – tylko dla nowych klientów

News Opublikowano: 06-01-2017
lokata

Credit Agricole wszedł w nowy 2017 rok z przytupem. Już na start kusi nowych klientów kilkoma nowymi promocjami swoich produktów. Dziś przeanalizujemy warunki krótkoterminowej lokaty powitalnej z oprocentowaniem na poziomie 3,2%.

Czy warto wnioskować o lokatę Credit Agricole?

Lokatę Credit Agricole (w ramach oferty powitalnej dla nowych klientów tej instytucji finansowej tj. tych osób, które posiadają konto osobiste w banku od maksimum pół roku) zakładamy na 2 miesiące. Możemy zasilić rachunek kwotą do 50 000 złotych. Minimalna suma, jaką musimy wpłacić to standardowo 1000 złotych.

Aby móc założyć depozyt z podwyższonym oprocentowaniem, należy zadeklarować stałe wpływy na konto o wartości przynajmniej 500 złotych, a najpierw oczywiście założyć rachunek osobisty. Jeden uczestnik akcji promocyjnej może założyć tylko jedną lokatę.

Czy warto wziąć udział w tej promocji? Jeśli potrzebujemy konta osobistego i chcemy zdeponować do 50 000 złotych oszczędności – propozycja banku Credit Agricole to całkiem sensowny wybór.

Na koniec dodajmy, że promocja lokaty Credit Agricole potrwa cały 2017 rok – jej koniec planowany jest na 31 grudnia tego roku. Mamy więc sporo czasu na podjęcie decyzji i ewentualne ulokowanie na depozycie zaoszczędzonych środków.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *