Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja kredytu odnawialnego mBank

News Opublikowano: 09-08-2016
pieniadze

Dobra wiadomość dla klientów zainteresowanych kredytem odnawialnym. mBank przygotował w sierpniu 2016 specjalną promocję – wyprzedaż kredytu odnawialnego, w ramach której instytucja obniża prowizję za udzielenie środków pieniężnych do 0% oraz oprocentowanie produktu pożyczkowego. Jak przedstawiają się szczegółowe parametry tej promocyjnej oferty? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Kredyt odnawialny – podstawowe informacje

Dzięki promocyjnej wyprzedaży kredytu odnawialnego w mBanku, wszyscy klienci zainteresowani jego zaciągnięciem nie tylko nie poniosą kosztów związanych z prowizją dla banku, ale i skorzystają z niższego oprocentowania w skali roku na poziomie nawet 7,99% (niestety tylko przez 3 miesiące). RRSO 9,74% sprawia, że kredyt odnawialny jest jednym z bardziej opłacalnych produktów zadłużeniowych na rynku.

Dla klientów zainteresowanych kredytem na kwotę do 8000 zł, oprocentowanie (przez pierwsze 3 miesiące) wyniesie 9,99%, dla kredytów na kwotę od 8000 zł do 20 000 zł – 8,99%, a dla kredytów na kwotę od 20 000 zł do 150 000 zł – 7,99%. Po upływie kwartału (i zakończeniu okresu promocyjnego), oprocentowanie wzrośnie zgodnie z zapisami umowy kredytowej.

Kredyt odnawialny w mBanku uruchomiany jest na 12 miesięcy. Kredytodawca gwarantuje przelanie środków na konto kredytobiorcy już następnego dnia po podpisaniu umowy kredytowej. Warto dodać, że w przypadku sporządzenia aneksu do umowy o kredyt odnawialny, mBank obciąży klientów kwotą 75 złotych, co jest pewnym mankamentem tej oferty, ale i tak warto zwrócić uwagę na tę promocję.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *