Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim WBK

News Opublikowano: 21-04-2017

Wiosna to doskonały pretekst do nowych wydatków-banki doskonale o tym wiedzą. Kolejna instytucja finansowa wystartowała w marcu 2017 z kampanią promocyjną kredytu gotówkowego. Jakie warunki muszą spełnić klienci zainteresowani kredytem w Banku Zachodnim WBK? Szczegóły w dalszej części dzisiejszego wpisu.

Kredyt gotówkowy BZ WBK – podstawowe informacje

Osoby zainteresowane wiosennym kredytem gotówkowym mają 72 miesiące na spłatę zaciągniętego zobowiązania. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, prowizja dla banku wynosi 6,99%. Co ciekawe kredytodawca podkreśla, że środki pieniężne mogą trafić na konto klienta (oczywiście po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej) już w ciągu 60 sekund. Kto może wnioskować o kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK?

Wszystkie osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej i aktywnie korzystają z konta osobistego w tej instytucji finansowej. Jak złożyć wniosek kredytowy? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz lub zadzwonić na infolinię banku.

Jeśli planujemy większe wydatki w ciągu najbliższych tygodni, warto przyjrzeć się bliżej wiosennej ofercie kredytowej Banku Zachodniego WBK.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *