Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja kredytu gotówkowego mBank

News Opublikowano: 26-10-2016

Kredyty gotówkowe to produkty zadłużeniowe, po które często sięgają Polacy. Na rynku istnieje bogaty wybór tego rodzaju kredytów. Jak czytamy na stronie internetowej mBanku, w październiku 2016 instytucja finansowa uatrakcyjniła warunki swojego kredytu gotówkowego. O co dokładnie chodzi? Zapraszamy do dalszej części wpisu.

Kredyt gotówkowy mBank na lepszych warunkach

Na czym opiera się promocja kredytu gotówkowego mBank? Im wyższy kredyt zaciągnie kredytobiorca, tym niższe będzie oprocentowanie tego produktu zadłużeniowego. Maksymalne oprocentowanie w przypadku tej akcji promocyjnej to 8,99% (bez ubezpieczenia dla kwot między 500 złotych a 15 000 złotych), a minimalne to 6,79% (dla kwot od 55 000 złotych z ubezpieczeniem w pakiecie). Pewnym minusem oferty jest dosyć wysoka prowizja, która może wynieść nawet 13,99% (minimum to 7,99%).

Warto dodać, że kredytobiorca, który zdecyduje się na zmianę warunków umowy kredytowej w trakcie jej trwania, nie zostanie obciążony przez mBank żadnymi dodatkowymi opłatami za aneks do umowy. Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach?

Produkt dostępny jest jedynie online, wystarczy więc wypełnić internetowy wniosek, a konsultanci banku skontaktują się z nami w celu omówienia szczegółów oferty. Czy warto korzystać z październikowej promocji mBanku? Z pewnością jest to propozycja godna rozpatrzenia, mimo kilku znaczących minusów.

Akcja promocyjna potrwa do 30 listopada 2016 roku, pozostało więc jeszcze trochę czasu do namysłu.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *