Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Promocja – kredyt gotówkowy mBank

News Opublikowano: 06-10-2016

Kredyt gotówkowy umożliwia wielu klientom banków zakup nowego sprzętu RTV, remont czterech kątów, wymianę samochodu, czy też wakacyjny wyjazd. Polacy chętniej korzystają z kredytów niż oszczędzają na własną rękę, taka jest prawda. Dlatego instytucje finansowe stale poszerzają swoją ofertę tego typu produktów. Podobnie działa mBank. Czy warto sięgnąć we wrześniu 2016 po kredyt gotówkowy tej instytucji? Odpowiedzi szukajcie poniżej.

Kredyt gotówkowy mBank – promocyjne warunki

Kredyt gotówkowy mBank to szybki i łatwy sposób na uzyskanie extra gotówki bez zbędnych formalności i skomplikowanych procedur. Instytucja finansowa gwarantuje podjęcie decyzji o przyznaniu kredytu już w ciągu jednego dnia.

Im o wyższą kwotę kredytu zawnioskujemy, tym niższe otrzymamy oprocentowanie. Ile środków możemy otrzymać od mBanku? Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to 180 000 złotych, co pozwoli na zaspokojenie materialnych potrzeb nawet bardzo wymagających klientów. Warto wspomnieć, że bank nie pobiera żadnych opłat za zmiany warunków umowy w trakcie jej trwania, co jest sporym plusem.

Dogodny okres kredytowania wynoszący nawet 96 miesięcy, to kolejna zaleta kredytu mBank. Kredytobiorca może sam wybrać dzień spłaty rat zobowiązania bez żadnego problemu. Minusem oferty jest dosyć wysoka prowizja, wynosząca od 10,99 do nawet 15,99%. Jednak jak to mówią – nie ma róży bez kolców.

Zainteresowani powyższa ofertą mogą wnioskować o kredyt dzwoniąc na infolinię mBanku, wypełniając elektroniczny formularz, lub odwiedzając jedną z placówek instytucji.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *