Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Premia za założenie lokaty Toyota Bank

News Opublikowano: 13-12-2016

Grudzień 2016 to miesiąc obfitujący w różne promocje produktów pożyczkowych i oszczędnościowych. Jedną z ciekawszych akcji promocyjnych przygotował Toyota Bank we współpracy z Agorą – zresztą nie pierwszy już raz. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się założyć lokatę krótkoterminową w tej instytucji finansowej mogą zyskać dodatkowo 50 zł premii. Jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z bonusowych pieniędzy?

Jak dostać 50 zł za założenie lokaty Toyota Bank?

Na początek przypomnijmy podstawowe parametry lokaty Toyota Bank. Depozyt zakładamy na 130 dni, jego oprocentowanie wynosi 2,50%. Aby otrzymać bonusowe 50 złotych od banku, należy zasilić świeżo założony depozyt kwotą przynajmniej 10 000 złotych – to sporo jak na minimalny próg wpłaty. To nie wszystko.

Uczestnik akcji promocyjnej musi również utrzymać saldo na poziomie 10 000 złotych przez co najmniej 40 dni. Wypłata premii nastąpi do końca marca 2017 roku, oczywiście jeśli spełnimy wszystkie warunki wyszczególnione w regulaminie.

Kto może wziąć udział w tej najnowszej promocji? To dosyć nietypowy wymóg, ale zgodnie z obowiązującym regulaminem, posiadaczami lokaty z bonusowymi środkami mogą zostać jedynie aktualni klienci Toyota Banku, wszyscy którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w tej instytucji finansowej. Niestety ten warunek wyklucza z akcji promocyjnej sporo osób.

Jeśli należymy do grona szczęśliwców posiadających konto Toyota Bank i jesteśmy zainteresowani lokatą z premią, mamy czas na założenie depozytu do 19 grudnia 2016 roku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *