Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczki dla przedsiębiorców dostępne również przez Internet – ING Bank Śląski

News Opublikowano: 22-03-2017

Jak wiadomo każdy biznes potrzebuje do rozwoju przede wszystkim pieniędzy – na zakup nowego sprzętu, zatrudnienie nowych osób, czy wsparcie innowacyjnych projektów. ING Bank Śląski w lutym 2017 roku postanowił ułatwić dostęp do pożyczek dla przedsiębiorców – umożliwiając klientom składanie wniosków za pośrednictwem Internetu.

Kto może wnioskować o pożyczkę online w ING Banku Śląskim?

O wsparcie finansowe ze strony tego banku mogą się starać wszyscy przedsiębiorcy (nie będący dotychczas klientami ING), którzy prowadzą własny biznes od minimum roku. O jakie kwoty można wnioskować przez Internet od marca?

Zgodnie z obowiązującym regulaminem, ta instytucja finansowa jest skłonna pożyczyć potencjalnemu pożyczkobiorcy składającemu e-wniosek nawet 100 000 złotych – to całkiem sporo, jak na ofertę bez zabezpieczenia. Pożyczone środki możemy spłacać nawet przez 120 miesięcy, co pozwala na regulację długu w nieobciążających zbyt firmowego budżetu ratach.

Jeśli nie mamy czasu na stanie w kolejkach i wizyty w bankach, a potrzebujemy środków pieniężnych na rozwój firmy, warto zainteresować się nowym udogodnieniem, jakie oferuje od marca bieżącego roku ING Bank Śląski, czyli pożyczkami online.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *