Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczki bez zaświadczeń dostępne w bankach

News Opublikowano: 09-01-2017

Jak wiadomo banki udzielają klientom kredytów według bardziej restrykcyjnych zasad niż firmy pożyczkowe. Jednak jak czytamy na portalu e-broker, w styczniu 2017 roku kilka instytucji finansowych obniżyło swoje wymagania, wprowadzając do oferty pożyczki gotówkowe udzielane bez zaświadczeń.

Pożyczki bez zaświadczeń – w których bankach?

Dzięki uproszonym procedurom, klienci zainteresowani dodatkowymi środkami na różne cele konsumpcyjne mogą zaciągnąć pożyczkę w Getin Banku na kwotę do 17 000 złotych, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. Środki należy oddać w okresie od 3 miesięcy do 4 lat.

Bank Pocztowy również oferuje swoim klientom możliwość zadłużenia na nieco mniej restrykcyjnych zasadach. W ofercie tej instytucji znajduje się nisko kwotowa pożyczka gotówkowa o wartości 3500 złotych.

Bez okazywania zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach otrzymamy również pożyczkę gotówkową Alior Bank o wartości nawet 200 000 złotych. Jednak dodajmy, że z tej oferty mogą skorzystać jedynie ci kredytobiorcy, którzy nie spłacają aktualnie żadnych innych produktów zadłużeniowych.

Mimo, że wspomniane wyżej banki nie wymagają od klientów okazywania zaświadczeń – podanie fałszywych informacji o swoich źródłach dochodów może przynieść bardzo dotkliwe konsekwencje prawne, dlatego nie warto kłamać przy podpisywaniu umowy o udzielenie pożyczki, bo prędzej, czy później i tak gorzko tego pożałujemy.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *