Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka pozabankowa dla lojalnych

News Opublikowano: 20-09-2016
portfel

Firmy pożyczkowe znalazły się w trudnej sytuacji odkąd niezbyt zamożni Polacy zaczęli korzystać z programu rządowego wsparcia dla rodzin z dziećmi 500+. Projekt dopłat znacznie uszczuplił grono klientów firm parabankowych. Dlatego na rynku pojawiają się coraz nowe oferty pożyczek, mające skusić nowych pożyczkobiorców. We wrześniu 2016 na rynek trafiła pożyczka Money Man z programem lojalnościowym. Przeanalizujmy tę propozycję.

Pożyczka pozabankowa z programem lojalnościowym – szczegóły oferty

Oferta pożyczki pozabankowej skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów firmy pożyczkowej Money Man.

Wszyscy Ci, którzy dotąd nie korzystali z produktów zadłużeniowych tego podmiotu, mogą skorzystać z darmowej pożyczki na kwotę do 1000 złotych (bez ukrytych kosztów) oraz programu lojalnościowego, w ramach którego zdobywamy punkty, które w dalszej perspektywie uprawniają nas do różnych profitów, jak na przykład wydłużenie czasu spłaty długu lub zmniejszenie odsetek.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę pozabankową? Wystarczy wypełnić formularz online, jak zapewnia firma weryfikacja potencjalnego pożyczkobiorcy potrwa kilka minut.

Jednak zanim to zrobimy zastanówmy się dwa razy – chwilówki to ryzykowne produkty, w zamian za szybki zastrzyk gotówki musimy liczyć się z krótkim okresem spłaty (najczęściej 30 dni), w przeciwnym razie czekają nas horrendalnie wysokie odsetki.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *