Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka pod aktywa w Deutsche Banku

News Opublikowano: 06-04-2017

Marzec 2017 roku to wyjątkowo szczęśliwy miesiąc zarówno dla osób poszukujących lokat, kredytów, karty kredytowych, czy pożyczek. Przykładowo Deutsche Bank oferuje na wiosnę swoim klientom pożyczkę gotówkową z obniżonym oprocentowaniem. Jak przedstawiają się szczegółowe parametry tego produktu? Szczegóły poniżej.

To musisz wiedzieć o pożyczce Deutsche Bank

Potencjalny pożyczkobiorca może przeznaczyć uzyskane środki pieniężne na dowolny cel konsumpcyjny. O jakie kwoty możemy wnioskować starając się o pożyczkę pod aktywa?

Zgodnie z regulaminem, dolny próg pożyczki wynosi 20 000 złotych (lub równowartość w EU,czy USD), górnego nie ma, co przemawia na korzyść osób, które potrzebują większego zastrzyku gotówki. Pewnym minusem oferty jest dosyć krótki okres kredytowania, bo tylko 5 lat (standardowo czas spłaty pożyczki gotówkowej to przynajmniej 7 lat). Co ciekawe oprocentowanie tego produktu zaczyna się już od 3,72% (warunkiem jest posiadanie lokaty terminowej w jakimkolwiek banku), a pożyczkodawca gwarantuję wypłatę środków w ciągu kliku dni.

Klient może regulować dług w ratach równych lub malejących. Dodajmy, że dla pożyczki od 100 000 złotych w górę marża wynosi 2,00%, a prowizja przygotowawcza – 1,00%. Jak otrzymać pożyczkę db? Wystarczy wypełnić e-formularz i czekać na kontakt ze strony konsultanta banku.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *