Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka na rozkręcenie firmy od Pekao

News Opublikowano: 04-08-2016
ludzie

Młodzi przedsiębiorcy często borykają się z brakiem gotówki. Start biznesu wymaga kapitału, jego rozkręcenie również. Dlatego wielu właścicieli firm, którym zależy na rozwoju korzysta z produktów pożyczkowych banków. Pekao posiada w swojej ofercie Pożyczkę Ekspresową, którą klienci mogą przeznaczyć na rozwój prowadzonej działalności. Na jakie warunki mogą liczyć przedsiębiorcy zainteresowani tym produktem w sierpniu 2016?

Szybka pożyczka dla przedsiębiorców – warunki

Na początek doprecyzujmy, kto w ogóle może starać się o wsparcie finansowe ze strony Pekao SA? O Pożyczkę Ekspresową mogą starać się tylko te firm, które funkcjonują na rynku nieprzerwanie od co najmniej dwóch lat. Ponadto przychód ze sprzedaży w ciągu roku nie może być większy niż 1,5 mln złotych.

Ile maksymalnie może pożyczyć Bank Pekao jednemu przedsiębiorcy? Klienci biznesowi mogą wnioskować o maksymalnie 100 000 złotych (dolny próg pożyczki wynosi 5000 złotych). Pożyczka Ekspresowa Biznes udzielona jest tylko i wyłącznie w złotówkach.

Minimalny okres spłaty zadłużenia to rok. Pożyczkę należy spłacić nie później niż w ciągu 5 lat od podpisania umowy z bankiem. Pożyczkobiorca może wybrać regulację długu w ratach równych lub malejących. Warto dodać, że instytucja nie wymaga poręczeń rzeczowych. Uzyskane środki możemy przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną przez nas działalnością (na przykład wyposażenie biura, czy zakup firmowego auta).

Jeśli planujemy zainwestować w rozwój naszego biznesu, warto rozważyć propozycję Pekao SA.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *