Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka na raty – Zaplo

News Opublikowano: 16-11-2016

Zaplo to popularna firma pożyczkowa, która działa na rynku od kilku dobrych lat. W listopadzie 2016 parabank uruchomił promocję pożyczki ratalnej, w ramach której najbardziej solidni klienci mogą liczyć na zwrot odsetek, jeśli oddadzą zaciągnięty dług na czas. Przyjrzymy się bliżej tej listopadowej ofercie.

Pożyczka na raty Zaplo – warunki oferty

Minimalna kwota, o jaką może wnioskować potencjalny pożyczkobiorca to 1000 złotych, górny limit pożyczki wynosi 10 000 złotych. Pożyczone środki pieniężne można rozłożyć na nie więcej niż 24 raty.

Kto może zaciągnąć pożyczkę ratalną Zaplo? Oferta jest skierowana do wszystkich osób między 21 a 70 rokiem życia. Jak zaciągnąć pożyczkę na raty Zaplo? Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek (podać informacje odnośnie uzyskiwanych dochodów) oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego (1 grosz).

W ramach promocji ,,Zwracamy odsetki -50%, a potem tylko lepiej”, wszyscy klienci, którzy spłacą pożyczkę ratalną w terminie, otrzymają zwrot odsetek w wysokości połowy sumy odsetek naliczonych za pierwsze 6 rat (na konto bankowe, na które została przelana wcześniej kwota zaciągniętej pożyczki). Oczywiście jak nie trudno się domyślić, w przypadku wcześniejszej spłaty długu, zostaniemy wyłączeni z promocji.

Akcja promocyjna potrwa do końca bieżącego roku, pozostało więc jeszcze kilka tygodni do zastanowienia.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Tagi:
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *