Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka gotówkowa PKO BP – zmiany w ofercie

News Opublikowano: 14-11-2016

Mini Ratka to jeden z najchętniej wybieranych produktów pożyczkowych w PKO Banku Polskim. W listopadzie 2016 roku instytucja finansowa przygotowała specjalną ofertę dla klientów zainteresowanych tą pożyczką gotówkową. Na jakie profity mogą liczyć potencjalni pożyczkobiorcy? Szczegóły w dalszej części wpisu.

Pożyczka gotówkowa PKO BP na święta – warunki

Jak przedstawiają się ogólne warunki Mini Ratki? Klienci mogą połączyć w jedno wszystkie dotychczasowe zobowiązania, jak również uzyskać dodatkowe pieniądze do 25% konsolidowanej kwoty.

Warto wspomnieć, że pożyczkobiorcy mogą skorzystać z możliwości odroczenia terminu spłaty pierwszej raty aż o 90 dni. Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim to 120 000 złotych, a minimalna – 1000 złotych.

Dodajmy, że wnioskując o kwotę do 24 000 złotych nie musimy okazywać w banku żadnych zaświadczeń. Uzyskane środki możemy wydać w dowolny sposób. Bank umożliwia wypłatę pieniędzy nawet w tym samym dniu, w którym złożymy wniosek.

Możliwość konsolidacji długów i długi okres kredytowania z pewnością sprawią, że wielu klientów sięgnie po pożyczkę gotówkową PKO BP. Z pewnością warto przeanalizować propozycję tej instytucji jeśli potrzebujemy przed Świętami zastrzyku gotówki, choć jak wiadomo najkorzystniej jest finansować zakupowe cele z samodzielnie zaoszczędzonych środków.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *