Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka gotówkowa na PIT – PKO BP

News Opublikowano: 15-03-2017

Rozliczenia podatkowe potrafią przyprawić nie jedną osobę o prawdziwy ból głowy. Jak się okazuje niektóre banki wykorzystują ten szczególny dla podatników moment, aby wprowadzić na rynek nowe produkty. Taką strategię przyjął w marcu 2017 roku PKO BP, który oferuje swoim klientom Mini Ratkę na PIT. Przyjrzyjmy się dokładniej podstawowym parametrom tej pożyczki.

Pożyczka dla podatników w PKO BP – co musisz o niej wiedzieć?

W ramach najnowszej pożyczki gotówkowej PKO BP, klient może zaciągnąć do 30 000 złotych i wykorzystać te środki na dowolny cel zakupowy. Minimalna kwota, jaką jest skłonny pożyczyć nam bank to 1000 złotych. Co więcej pożyczkobiorca może dzięki Mini Ratce na PIT skonsolidować swoje inne zobowiązania, a także wybrać konkretny dzień spłaty kolejnych rat.

W przypadku problemów z terminową spłatą, wynikającą z trudniejszej sytuacji materialnej, posiadacz pożyczki zawsze może skorzystać z 3-miesięcznych wakacji kredytowych. Ile wynosi okres spłaty? Klient musi oddać pożyczkodawcy środki nie później niż do 10 lat. Warto wspomnieć, że bank może przekazać środki na konto klienta nawet w tym samym dniu, w którym złożył on wniosek.

Jak skorzystać z tej promocyjnej oferty? Wystarczy wypełnić elektroniczny wniosek dostępny na stronie banku lub odwiedzić osobiście jedną z placówek tej instytucji finansowej. Jeśli w najbliższych tygodniach potrzebujemy zastrzyku gotówki, warto rozważyć ofertę PKO BP.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *