Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka Gotówkowa Millennium Bank – 3,00%

News Opublikowano: 01-12-2016

Polacy z roku na rok coraz chętniej zaciągają pożyczki gotówkowe finansując w ten sposób swoje konsumpcyjne cele. Banki chętnie udzielają tego rodzaju pożyczek i wzbogacają swój wachlarz ofertowy o coraz to nowe produkty zadłużeniowe, bo są one źródłem niemałego zysku. Millennium Bank wystartował w listopadzie 2016 z nową promocją swojej pożyczki gotówkowej – szczegóły w dalszej części wpisu.

Pożyczka gotówkowa Millennium Bank – czy warto?

Pożyczko gotówkowa w Millennium Banku zaciągana jest maksymalnie na okres roku. Pożyczkobiorca w ramach trwającej akcji promocyjnej zapłaci bankowi tylko 2,00% prowizji.

Jak wygląda kwestia oprocentowania pożyczki gotówkowej Millennium Bank? Zgodnie z regulaminem akcji promocyjnej ten produkt zadłużeniowy jest oprocentowany na poziomie 3,00%, co jest bardzo atrakcyjną stawką w porównaniu z innym ofertami na rynku.

Warto dodać, że produkt jest objęty Gwarancją Najniższego Oprocentowania – co to oznacza? Jeśli potencjalny kredytobiorca znajdzie w ciągu miesiąca od otrzymania pieniędzy tańszą pożyczkę gotówkową – Millennium Bank zobowiązuje się do zwroty klientowi różnicy w już uregulowanych odsetkach.

Jak wnioskować o pożyczkę gotówkową w Millennium Banku? Klient ma możliwość złożenia wniosku online, poprzez aplikację mobilną lub podczas osobistej wizyty w jednej z placówek instytucji finansowej.

Jeśli potrzebujemy dodatkowych środków – warto rozważyć propozycję Millennium Banku, ta pożyczka gotówkowa jest naprawdę atrakcyjna.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *