Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka gotówkowa ING Bank Śląski na wrzesień

News Opublikowano: 12-09-2016
pieniadz

Portfele wielu Polaków świecą pustkami po wakacyjnym szaleństwie, jednocześnie nie chcą oni zrezygnować z zaplanowanego odświeżenia mieszkania, zakupu nowego sprzętu RTV/AGD, czy innych celów zakupowych związanych z jesienią. Z „pomocą” przychodzą banki oferując kolejne propozycje pożyczek gotówkowych. Zobaczmy jak przedstawiają się parametry pożyczki gotówkowej ING Banku Śląskiego we wrześniu 2016 roku.

Szybka pożyczka gotówkowa bez zbędnych formalności?

ING Bank Śląski gwarantuje klientom uzyskanie potrzebnych środków już podczas pierwszej wizyty w banku, lub w ciągu kilku chwil po wypełnieniu internetowego formularza. Skoro już wiemy, że procedury przyznania pożyczki zostały ograniczone do minimum – o jakie kwoty możemy wnioskować? Bank może pożyczyć nam od 1000 do nawet 160 000 złotych, zarówno więc klienci z małymi, jak i większymi potrzebami będą usatysfakcjonowani tą ofertą.

Jeśli spłacamy również zobowiązania finansowe w innych instytucjach, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy skonsolidowali długi w jedno, połączyli raty i regulowali je za pomocą nowej pożyczki gotówkowej ING. Warto wspomnieć, że klienci mogą sami zdecydować o dniu comiesięcznej spłaty, a maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat. Bank oferuje również pożyczkobiorcom możliwość ubezpieczenia pożyczki, dzięki czemu w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń nie będziemy musieli martwić się o spłatę.

Szczegóły oferty i cały regulamin znajdą Państwo na stronie ING Bank Śląski.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *