Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka Gotówkowa Banku Millennium znów w promocji

News Opublikowano: 16-03-2017

W marcu 2017 roku Millennium Bank postanowił zaskoczyć klientów nową akcją promocyjną pożyczki gotówkowej wraz z ubezpieczeniem. Przeanalizujmy podstawowe parametry tego produktu zadłużeniowego – czy wyróżnia się czymś szczególnym na tle innych ofert? Zapraszamy do dalszej części dzisiejszego wpisu.

Czy warto zaciągać promocyjną pożyczkę Millennium Bank?

Na wstępie wspomnijmy o 12-miesięcznym okresie spłaty promocyjnej pożyczki. Oprocentowanie produktu wynosi 3,00%, a prowizja tylko 2,00% – to naprawdę dobre warunki. Aby móc skorzystać z preferencyjnych warunków, pożyczkobiorca zobowiązany jest także do wzięcia ubezpieczenia do tej pożyczki. Kto może złożyć wniosek pożyczkowy? Niestety są tu pewne ograniczenia. O środki pieniężne mogą starać się tylko i wyłącznie ci klienci, którzy do tej pory nie zaciągali pożyczki gotówkowej w Millennium Banku.

Warto wspomnieć, że w przypadku, gdy pożyczkobiorca znajdzie korzystniejszą ofertę pożyczki na rynku, niż ta, którą zaciągnął – Millennium Bank gwarantuje zwrot różnicy już zapłaconych odsetek. Czy opłaca się wnioskować o „Pożyczkę 3, 2, 1”? Naszym zdaniem jest to całkiem interesująca propozycja z niskim oprocentowaniem i prowizją.

Akcja promocyjna zakończy się 12.05.2017 roku. Pozostało więc jeszcze kilka tygodni na spokojne zastanowienie nad tą ofertą.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *