Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Pożyczka gotówkowa 0% prowizji

News Opublikowano: 26-08-2016

Wakacje to czas, gdy wiele osób korzysta z urlopów i udaje się w zagraniczne podróże. Bardziej praktyczni Polacy dokonują w tym czasie remontów – wszystkie te działania wymagają środków finansowych, które nie każdy na koncie posiada. Z tego względu klienci banków chętnie zaciągają pożyczki gotówkowe. Przyjrzymy się, co ofercie produktów zadłużeniowych proponuje nam Millennium Bank w sierpniu 2016.

Atrakcyjna pożyczka gotówkowa dla nowych klientów

Wszystkie osoby, które do tej pory nie korzystały z produktów kredytowych Millennium Banku, mogą złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową z 0% prowizji w ramach akcji „Promocja na powitanie II”. Pożyczkodawca gwarantuje ograniczenie formalności do minimum. O pieniądze mogą starać tylko nowi klienci, którzy w dniu podpisania umowy korzystają z usług Millennium Banku nie dłużej niż od 30 dni.

Zgodnie z regulaminem pożyczkobiorcy muszą posiadać stałe źródło dochodów w ramach umowy o pracę/zlecenie/o dzieło, emerytury, renty, czy prowadzące własną działalność gospodarczą. Przed udzieleniem pożyczki bank każdorazowo sprawdza zdolność kredytową oraz wiarygodność klienta.

Potencjalny pożyczkobiorca może otrzymać od Millennium Bank od 1000 do 150 000 złotych środków pieniężnych. Zainteresowani pożyczką mogą również skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia produktu, które chroni przed nieprzewidzianymi konsekwencjami różnych wypadków losowych.

Jak czytamy na stronie internetowej banku, akcja promocyjna zakończy się 31 października 2016 roku, pozostało więc jeszcze sporo czasu na złożenie wniosku o pożyczkę gotówkową.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *