Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Polisy turystyczne Credit Agricole – nowość na rynku

News Opublikowano: 23-07-2016
wakacje

Wakacje to czas, gdy nietrudno o wypadek, większość osób właśnie w porze letniej zwiększa swoją mobilność oraz aktywność fizyczną. Z tego względu szczególnie latem warto pomyśleć o ochronie, aby móc bez obaw korzystać z ładnej pogody, podróżować i uprawiać sport na świeżym powietrzu. Credit Agricole wraz z Towarzystwem Ubezpieczeń przygotowało w lipcu 2016 specjalny pakiet polis turystycznych dla osób planujących wypoczynek poza granicami Polski. Przyjrzyjmy się tej ofercie.

Ubezpieczenie turystyczne za granicą

Bank wraz z ubezpieczycielem przygotowali kilka różnych wariantów ubezpieczeń: Optymalny, Kompleksowy i Standardowy. W ramach każdej z tych opcji, klient może skorzystać z pokrycia kosztów transportu medycznego do szpitala oraz transportu do Polski.

Każda polisa turystyczna obejmuje również koszty transportu zwłok w przypadku zgonu za granicą. To nie wszystko. Pakiet Kompleksowy i Standardowy obejmują także pokrycie wydatków na leczenie dentystyczne w razie nagłego wypadku. Ponadto wszystkie trzy pakiety gwarantują pokrycie kosztów związanych z wizytą u zagranicznego lekarza, zakupem leków, a także hospitalizacją.

Jak widać oferta polis „Pakiet Turystyczny” dla osób wyjeżdżających za granicę zapewnia naprawdę szeroki zakres ochrony. Jeśli dużo podróżujemy, naprawdę warto rozważyć wykupienie tego rodzaju ubezpieczenia, by móc bez przeszkód cieszyć się urlopem. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *