Ekspert finansowy
Pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Podwyżki dla klientów Deutsche Bank

News Opublikowano: 29-09-2016

Ostatnie miesiące nie rozpieszczają klientów banków. Jak czytamy na stronie internetowej Deutsche Bank, we wrześniu 2016, już za kilka tygodni ulegną zmianie stawki w tabelach opłat i prowizji tej instytucji finansowej. Za co przyjdzie zapłacić nam więcej od listopada? Szczegóły poniżej.

Za te usługi Deutsche Bank zapłacimy więcej

Już od połowy listopada bieżącego roku klienci Deutsche Banku będą musieli nastawić się na większe wydatki związane z korzystaniem z różnych produktów tej instytucji. Bezpłatne dotychczas prowadzenie konta będzie obciążało co miesiąc rachunek klientów kwotą 5 złotych (konto db Open). Natomiast darmowe wypłaty gotówki z bankomatów innych banków będą teraz kosztowały każdorazowo 3 złote.

Klienci, którzy do tej pory nie musieli płacić za złożenie wniosku z zapytaniem do centralnej informacji o rachunkach, od 15 listopada bieżącego roku będą musieli zapłacić za taką usługę 10 złotych. Również Ci, którzy zdecydują się na przeniesienie dyspozycji muszą liczyć się od połowy listopada z kosztem 20 złotych (do tego czasu usługa pozostanie darmowa).

Osoby korzystające z produktów Deutsche Banku nie mają powodu do radości, już wkrótce wiele darmowych dotychczas usług będzie ich słono kosztować. Zresztą od dłuższego czasu może obserwować jak kolejne banki jeden po drugim podnoszą opłaty za kolejne usługi, starając się zarobić na czym tylko się da, oczywiście kosztem nas – klientów.

Malwina
Oceń:
Ocena: 0.0/5 (liczba glosow: 0)
Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *